1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2135

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 16 ноември 2019

  boro1

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,631
  Допаѓања:
  1,287
  Поени од трофеи:
  612
 2. 15 ноември 2019

  Gumirano

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  30
 3. 15 ноември 2019

  Трајче Дрварчето

  Practice makes perfect, Машко, од Area 51
  Мислења:
  829
  Допаѓања:
  1,760
  Поени од трофеи:
  255
 4. 15 ноември 2019

  stormce

  Intern, Машко
  Мислења:
  39
  Допаѓања:
  11
  Поени од трофеи:
  20
 5. 15 ноември 2019

  Скоти

  Gaining Experience, Машко, 27
  Мислења:
  227
  Допаѓања:
  385
  Поени од трофеи:
  180