1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1339

Тема:
Електронски цигари втор дел
 1. 14 ноември 2019

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,064
  Допаѓања:
  2,360
  Поени од трофеи:
  1,345
 2. 13 ноември 2019

  Saso Trpenoski

  Gaining Experience, Машко, 42
  Мислења:
  80
  Допаѓања:
  77
  Поени од трофеи:
  40
 3. 13 ноември 2019

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  567
  Допаѓања:
  2,478
  Поени од трофеи:
  1,205
 4. 13 ноември 2019

  Metuzalem

  Epic, Машко, од 1000 Скопје
  Мислења:
  6,354
  Допаѓања:
  11,530
  Поени од трофеи:
  2,217
 5. 13 ноември 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  9,823
  Допаѓања:
  9,510
  Поени од трофеи:
  2,317