1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3052

Тема:
Intel vs AMD
 1. 23 ноември 2019

  Викса

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  511
  Допаѓања:
  642
  Поени од трофеи:
  392
 2. 12 ноември 2019

  dejan_str

  Unbeatable , Машко, 36, од OHRID кај ензероно
  Мислења:
  8,111
  Допаѓања:
  4,818
  Поени од трофеи:
  2,202
 3. 12 ноември 2019

  Enigma

  On your way to fame, Машко, од Бутел
  Мислења:
  1,080
  Допаѓања:
  504
  Поени од трофеи:
  375
 4. 12 ноември 2019

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  365
  Допаѓања:
  287
  Поени од трофеи:
  155