1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #16102

Тема:
Mi - паметни телефони (Xiaomi) генерална дискусија
 1. 12 ноември 2019

  Happy

  Gaining Experience, 29, од Во природа
  Мислења:
  992
  Допаѓања:
  388
  Поени од трофеи:
  255
 2. 12 ноември 2019

  incontempt

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  209
  Допаѓања:
  198
  Поени од трофеи:
  130
 3. 12 ноември 2019

  DrMTR

  Guru, 32
  Мислења:
  6,252
  Допаѓања:
  6,378
  Поени од трофеи:
  2,202
 4. 12 ноември 2019

  farkizz

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  41
  Допаѓања:
  59
  Поени од трофеи:
  50
 5. 12 ноември 2019

  CBB_6

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  121
  Допаѓања:
  446
  Поени од трофеи:
  130
 6. 11 ноември 2019

  Alucard

  Шериф, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,807
  Допаѓања:
  1,646
  Поени од трофеи:
  507
 7. 11 ноември 2019

  itstheigyg

  Gaining Experience, Машко, 117
  Мислења:
  332
  Допаѓања:
  281
  Поени од трофеи:
  155