1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Samsung Galaxy Buds слушалки: Со софтвер до подобар звук
 1. 12 ноември 2019

  Tomislav96

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  761
  Допаѓања:
  818
  Поени од трофеи:
  265
 2. 12 ноември 2019

  M.Pix

  Модератор, Машко, од Скопје
  Мислења:
  707
  Допаѓања:
  2,349
  Поени од трофеи:
  1,280
 3. 12 ноември 2019

  fuzzjaw

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,110
  Допаѓања:
  1,705
  Поени од трофеи:
  355
 4. 12 ноември 2019

  incontempt

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  209
  Допаѓања:
  198
  Поени од трофеи:
  130
 5. 12 ноември 2019

  Скоти

  Gaining Experience, Машко, 28
  Мислења:
  259
  Допаѓања:
  489
  Поени од трофеи:
  205
 6. 12 ноември 2019

  bLaCk AnArChY

  Gaining Experience, Машко, 32
  Мислења:
  94
  Допаѓања:
  185
  Поени од трофеи:
  90
 7. 12 ноември 2019

  gego

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  264
  Поени од трофеи:
  325
 8. 12 ноември 2019

  Banjifiko

  Unbeatable , 47, од Skopje
  Мислења:
  2,953
  Допаѓања:
  4,190
  Поени од трофеи:
  1,812
 9. 12 ноември 2019

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,065
  Допаѓања:
  2,363
  Поени од трофеи:
  1,345
 10. 12 ноември 2019

  TheMarshal

  Gaining Experience, Машко, 29
  Мислења:
  265
  Допаѓања:
  352
  Поени од трофеи:
  165
 11. 12 ноември 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,779
  Допаѓања:
  3,950
  Поени од трофеи:
  1,702
 12. 12 ноември 2019

  martinmax

  Gaining Experience, Машко, од Skopje
  Мислења:
  104
  Допаѓања:
  90
  Поени од трофеи:
  110
 13. 12 ноември 2019

  Lokvan

  Unstoppable , Машко, од SK
  Мислења:
  2,576
  Допаѓања:
  3,572
  Поени од трофеи:
  1,642
 14. 12 ноември 2019

  Kajsibebraat

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,436
  Допаѓања:
  854
  Поени од трофеи:
  492
 15. 11 ноември 2019

  Potop

  Gaining Experience, Машко, 36
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  225
  Поени од трофеи:
  180
 16. 11 ноември 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  9,837
  Допаѓања:
  9,518
  Поени од трофеи:
  2,317
 17. 11 ноември 2019

  Draynor

  Gaining Experience, Машко, 20
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  57
  Поени од трофеи:
  50
 18. 11 ноември 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,602
  Допаѓања:
  4,536
  Поени од трофеи:
  1,677
 19. 11 ноември 2019

  Gaston

  Unstoppable
  Мислења:
  1,371
  Допаѓања:
  2,444
  Поени од трофеи:
  1,502
 20. 11 ноември 2019

  Маша

  Gaining Experience, Женско
  Мислења:
  215
  Допаѓања:
  447
  Поени од трофеи:
  305
 21. 11 ноември 2019

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,414
  Допаѓања:
  10,189
  Поени од трофеи:
  1,707
 22. 11 ноември 2019

  despotovikj

  On your way to fame, Машко, 25
  Мислења:
  1,037
  Допаѓања:
  503
  Поени од трофеи:
  355
 23. 11 ноември 2019

  Викса

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  511
  Допаѓања:
  642
  Поени од трофеи:
  392