1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #17

Тема:
Прашање за PSU
 1. 13 Декември 2019

  Stefan999

  Intern, 20
  Мислења:
  25
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  30
 2. 12 ноември 2019

  Dimitar535

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  20
  Допаѓања:
  12
  Поени од трофеи:
  30
 3. 12 ноември 2019

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  13
  Поени од трофеи:
  40
 4. 11 ноември 2019

  Gaston

  Unstoppable
  Мислења:
  1,371
  Допаѓања:
  2,444
  Поени од трофеи:
  1,502
 5. 11 ноември 2019

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  824
  Допаѓања:
  1,387
  Поени од трофеи:
  280
 6. 11 ноември 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,238
  Допаѓања:
  13,176
  Поени од трофеи:
  2,317