1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5233

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 14 Јануари 2020

  palacinka55

  Intern, Машко, 31
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 2. 27 ноември 2019

  Sukhoi

  Practice makes perfect, Машко, од Куманово
  Мислења:
  1,718
  Допаѓања:
  1,183
  Поени од трофеи:
  492
 3. 21 ноември 2019

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,303
  Допаѓања:
  711
  Поени од трофеи:
  355
 4. 13 ноември 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  172
  Допаѓања:
  95
  Поени од трофеи:
  60
 5. 12 ноември 2019

  dejan_str

  Unbeatable , Машко, 37, од OHRID кај ензероно
  Мислења:
  8,150
  Допаѓања:
  4,860
  Поени од трофеи:
  2,202
 6. 12 ноември 2019

  Tajson

  On your way to fame, Машко, 44
  Мислења:
  613
  Допаѓања:
  789
  Поени од трофеи:
  195
 7. 11 ноември 2019

  dzunko

  Gaining Experience, Машко, 46, од Битола
  Мислења:
  322
  Допаѓања:
  267
  Поени од трофеи:
  325
 8. 11 ноември 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,579
  Допаѓања:
  13,825
  Поени од трофеи:
  2,317
 9. 11 ноември 2019

  CBB_6

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  138
  Допаѓања:
  504
  Поени од трофеи:
  130
 10. 11 ноември 2019

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,714
  Допаѓања:
  2,332
  Поени од трофеи:
  1,702
 11. 11 ноември 2019

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,949
  Допаѓања:
  2,332
  Поени од трофеи:
  1,602
 12. 11 ноември 2019

  toplel

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  570
  Допаѓања:
  615
  Поени од трофеи:
  205
 13. 11 ноември 2019

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  18
  Поени од трофеи:
  40
 14. 11 ноември 2019

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  851
  Допаѓања:
  1,412
  Поени од трофеи:
  280
 15. 11 ноември 2019

  TheMarshal

  On your way to fame, Машко, 29
  Мислења:
  401
  Допаѓања:
  580
  Поени од трофеи:
  165
 16. 11 ноември 2019

  Vlad944

  Gaining Experience, Машко, од Битола
  Мислења:
  265
  Допаѓања:
  492
  Поени од трофеи:
  205
 17. 11 ноември 2019

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  575
  Допаѓања:
  2,537
  Поени од трофеи:
  1,205
 18. 11 ноември 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,114
  Допаѓања:
  9,728
  Поени од трофеи:
  2,317
 19. 11 ноември 2019

  Banjifiko

  Unbeatable , 47, од Skopje
  Мислења:
  3,009
  Допаѓања:
  4,273
  Поени од трофеи:
  1,812
 20. 11 ноември 2019

  Tomislav96

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  799
  Допаѓања:
  873
  Поени од трофеи:
  265
 21. 11 ноември 2019

  Angelkowsky

  Intern, Машко, 21
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  9
  Поени од трофеи:
  20
 22. 11 ноември 2019

  SpiritBond

  On your way to fame, Машко, од Aerodrom
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  591
  Поени од трофеи:
  155
 23. 11 ноември 2019

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,219
  Допаѓања:
  3,572
  Поени од трофеи:
  1,717