1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5229

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 14 Јануари 2020

  palacinka55

  Intern, Машко, 31
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 2. 27 ноември 2019

  Sukhoi

  Practice makes perfect, Машко, од Куманово
  Мислења:
  1,718
  Допаѓања:
  1,183
  Поени од трофеи:
  492
 3. 21 ноември 2019

  Astraion

  Unstoppable , Машко, 39, од Струмица
  Мислења:
  1,659
  Допаѓања:
  2,511
  Поени од трофеи:
  1,492
 4. 21 ноември 2019

  bokiscout

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,719
  Допаѓања:
  2,015
  Поени од трофеи:
  1,502
 5. 11 ноември 2019

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,223
  Допаѓања:
  3,575
  Поени од трофеи:
  1,717
 6. 10 ноември 2019

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  18
  Поени од трофеи:
  40
 7. 10 ноември 2019

  shifty

  Модератор
  Мислења:
  1,015
  Допаѓања:
  1,335
  Поени од трофеи:
  642
 8. 10 ноември 2019

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,527
  Допаѓања:
  10,536
  Поени од трофеи:
  1,707
 9. 10 ноември 2019

  Маша

  On your way to fame, Женско
  Мислења:
  236
  Допаѓања:
  512
  Поени од трофеи:
  305
 10. 10 ноември 2019

  dejan_str

  Unbeatable , Машко, 37, од OHRID кај ензероно
  Мислења:
  8,150
  Допаѓања:
  4,860
  Поени од трофеи:
  2,202
 11. 10 ноември 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,126
  Допаѓања:
  9,737
  Поени од трофеи:
  2,317
 12. 10 ноември 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,816
  Допаѓања:
  3,982
  Поени од трофеи:
  1,702
 13. 10 ноември 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  172
  Допаѓања:
  95
  Поени од трофеи:
  60
 14. 10 ноември 2019

  Vlad944

  Gaining Experience, Машко, од Битола
  Мислења:
  267
  Допаѓања:
  493
  Поени од трофеи:
  205