1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2132

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 16 ноември 2019

  DrMTR

  Guru, 32
  Мислења:
  6,287
  Допаѓања:
  6,400
  Поени од трофеи:
  2,202
 2. 16 ноември 2019

  spiritBreaker

  Unstoppable , Машко, од Зменоо
  Мислења:
  2,695
  Допаѓања:
  3,075
  Поени од трофеи:
  1,657
 3. 14 ноември 2019

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,924
  Допаѓања:
  2,286
  Поени од трофеи:
  1,602
 4. 13 ноември 2019

  fikus

  Intern, Машко
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 5. 11 ноември 2019

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,183
  Допаѓања:
  3,525
  Поени од трофеи:
  1,717
 6. 10 ноември 2019

  Oktar

  Guru, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,356
  Допаѓања:
  9,842
  Поени од трофеи:
  1,707
 7. 10 ноември 2019

  Borsa

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  919
  Допаѓања:
  638
  Поени од трофеи:
  265
 8. 10 ноември 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  9,500
  Допаѓања:
  9,197
  Поени од трофеи:
  2,317
 9. 10 ноември 2019

  damil

  On your way to fame, Машко, 39
  Мислења:
  650
  Допаѓања:
  604
  Поени од трофеи:
  215
 10. 10 ноември 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,060
  Допаѓања:
  12,601
  Поени од трофеи:
  2,317
 11. 10 ноември 2019

  HardCorec

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  3,108
  Допаѓања:
  4,389
  Поени од трофеи:
  1,717
 12. 10 ноември 2019

  Трајче Дрварчето

  Practice makes perfect, Машко, од Area 51
  Мислења:
  829
  Допаѓања:
  1,763
  Поени од трофеи:
  255
 13. 10 ноември 2019

  boro1

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,632
  Допаѓања:
  1,288
  Поени од трофеи:
  612
 14. 10 ноември 2019

  despotovikj

  On your way to fame, Машко, 24
  Мислења:
  1,023
  Допаѓања:
  500
  Поени од трофеи:
  355
 15. 10 ноември 2019

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,433
  Допаѓања:
  25,124
  Поени од трофеи:
  2,377