1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2

Тема:
Прашање за PSU
 1. 13 Декември 2019

  Stefan999

  Intern, 20
  Мислења:
  25
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  30
 2. 12 ноември 2019

  artweb

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,216
  Допаѓања:
  562
  Поени од трофеи:
  365
 3. 11 ноември 2019

  farkizz

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  41
  Допаѓања:
  59
  Поени од трофеи:
  50
 4. 10 ноември 2019

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  13
  Поени од трофеи:
  40