1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3025

Тема:
Intel vs AMD
 1. 14 ноември 2019

  Ace Lud

  Practice makes perfect, Машко, од Skopje
  Мислења:
  1,114
  Допаѓања:
  1,934
  Поени од трофеи:
  375
 2. 10 ноември 2019

  Fredy

  Unstoppable , Машко, од Skopje
  Мислења:
  838
  Допаѓања:
  2,173
  Поени од трофеи:
  1,280
 3. 9 ноември 2019

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  371
  Допаѓања:
  289
  Поени од трофеи:
  155
 4. 9 ноември 2019

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,091
  Допаѓања:
  6,111
  Поени од трофеи:
  1,802