1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1070

Тема:
Хард дискови - тестови и искуства
 1. 10 ноември 2019

  zirkach

  Gaining Experience, Машко, од Struga
  Мислења:
  185
  Допаѓања:
  145
  Поени од трофеи:
  140
 2. 10 ноември 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  172
  Допаѓања:
  96
  Поени од трофеи:
  60
 3. 10 ноември 2019

  Маша

  On your way to fame, Женско
  Мислења:
  237
  Допаѓања:
  512
  Поени од трофеи:
  305
 4. 10 ноември 2019

  Rukfash

  Gaining Experience, Машко, од Неврленд
  Мислења:
  529
  Допаѓања:
  312
  Поени од трофеи:
  205