1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2130

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 19 Февруари 2020 во 20:12

  goranzoran

  Unstoppable , Машко, од скопје
  Мислења:
  2,891
  Допаѓања:
  2,472
  Поени од трофеи:
  1,717
 2. 14 ноември 2019

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,938
  Допаѓања:
  2,317
  Поени од трофеи:
  1,602
 3. 10 ноември 2019

  Borsa

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  941
  Допаѓања:
  674
  Поени од трофеи:
  265
 4. 10 ноември 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,413
  Допаѓања:
  13,509
  Поени од трофеи:
  2,317
 5. 10 ноември 2019

  ekonomist

  Gaining Experience
  Мислења:
  962
  Допаѓања:
  391
  Поени од трофеи:
  365
 6. 10 ноември 2019

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,504
  Допаѓања:
  25,567
  Поени од трофеи:
  2,377
 7. 10 ноември 2019

  uwemi

  Unbeatable , Машко, од Skopje
  Мислења:
  4,761
  Допаѓања:
  4,314
  Поени од трофеи:
  1,752
 8. 10 ноември 2019

  Трајче Дрварчето

  Practice makes perfect, Машко, од Area 51
  Мислења:
  833
  Допаѓања:
  1,776
  Поени од трофеи:
  255
 9. 10 ноември 2019

  Potop

  Gaining Experience, Машко, 36
  Мислења:
  207
  Допаѓања:
  226
  Поени од трофеи:
  180
 10. 9 ноември 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,809
  Допаѓања:
  3,974
  Поени од трофеи:
  1,702
 11. 9 ноември 2019

  Gumirano

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  40
  Поени од трофеи:
  30
 12. 9 ноември 2019

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,160
  Допаѓања:
  6,197
  Поени од трофеи:
  1,802