1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2129

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 16 ноември 2019

  DrMTR

  Guru, 33
  Мислења:
  6,311
  Допаѓања:
  6,429
  Поени од трофеи:
  2,202
 2. 14 ноември 2019

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,938
  Допаѓања:
  2,317
  Поени од трофеи:
  1,602
 3. 10 ноември 2019

  Borsa

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  941
  Допаѓања:
  674
  Поени од трофеи:
  265
 4. 10 ноември 2019

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,507
  Допаѓања:
  25,572
  Поени од трофеи:
  2,377
 5. 10 ноември 2019

  Трајче Дрварчето

  Practice makes perfect, Машко, од Area 51
  Мислења:
  833
  Допаѓања:
  1,776
  Поени од трофеи:
  255
 6. 10 ноември 2019

  Potop

  Gaining Experience, Машко, 36
  Мислења:
  207
  Допаѓања:
  226
  Поени од трофеи:
  180
 7. 10 ноември 2019

  goran_oh

  Practice makes perfect, Машко, од Ohrid
  Мислења:
  1,323
  Допаѓања:
  1,109
  Поени од трофеи:
  355
 8. 9 ноември 2019

  damil

  On your way to fame, Машко, 40
  Мислења:
  705
  Допаѓања:
  697
  Поени од трофеи:
  265
 9. 9 ноември 2019

  Gumirano

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  40
  Поени од трофеи:
  30
 10. 9 ноември 2019

  fuzzjaw

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,158
  Допаѓања:
  1,781
  Поени од трофеи:
  355
 11. 9 ноември 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,809
  Допаѓања:
  3,974
  Поени од трофеи:
  1,702
 12. 9 ноември 2019

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,448
  Допаѓања:
  10,320
  Поени од трофеи:
  1,707