1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2128

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 17 ноември 2019

  Nick192

  Gaining Experience, Машко, од Stip , 2000
  Мислења:
  63
  Допаѓања:
  53
  Поени од трофеи:
  50
 2. 16 ноември 2019

  DrMTR

  Guru, 32
  Мислења:
  6,258
  Допаѓања:
  6,389
  Поени од трофеи:
  2,202
 3. 10 ноември 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,236
  Допаѓања:
  13,169
  Поени од трофеи:
  2,317
 4. 9 ноември 2019

  Gumirano

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  30
 5. 9 ноември 2019

  it_boy

  Gaining Experience, Машко, од Bitola
  Мислења:
  269
  Допаѓања:
  251
  Поени од трофеи:
  145