1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2124

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 19 Февруари 2020 во 20:14

  goranzoran

  Unstoppable , Машко, од скопје
  Мислења:
  2,893
  Допаѓања:
  2,474
  Поени од трофеи:
  1,717
 2. 9 ноември 2019

  uwemi

  Unbeatable , Машко, од Skopje
  Мислења:
  4,761
  Допаѓања:
  4,314
  Поени од трофеи:
  1,752
 3. 9 ноември 2019

  Potop

  Gaining Experience, Машко, 36
  Мислења:
  207
  Допаѓања:
  226
  Поени од трофеи:
  180
 4. 9 ноември 2019

  goran_oh

  Practice makes perfect, Машко, од Ohrid
  Мислења:
  1,323
  Допаѓања:
  1,109
  Поени од трофеи:
  355
 5. 9 ноември 2019

  brasica

  On your way to fame
  Мислења:
  616
  Допаѓања:
  939
  Поени од трофеи:
  407
 6. 9 ноември 2019

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,448
  Допаѓања:
  10,319
  Поени од трофеи:
  1,707
 7. 8 ноември 2019

  fuzzjaw

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,158
  Допаѓања:
  1,781
  Поени од трофеи:
  355
 8. 8 ноември 2019

  Happy

  Gaining Experience, 29, од Во природа
  Мислења:
  1,040
  Допаѓања:
  416
  Поени од трофеи:
  355
 9. 8 ноември 2019

  Gumirano

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  40
  Поени од трофеи:
  30
 10. 8 ноември 2019

  fikus

  Intern, Машко
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 11. 8 ноември 2019

  Скоти

  On your way to fame, Машко, 28
  Мислења:
  269
  Допаѓања:
  543
  Поени од трофеи:
  205
 12. 8 ноември 2019

  cipiripi

  Gaining Experience
  Мислења:
  290
  Допаѓања:
  317
  Поени од трофеи:
  205