1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1326

Тема:
Електронски цигари втор дел
 1. 8 ноември 2019

  Saso Trpenoski

  Intern, Машко, 42
  Мислења:
  72
  Допаѓања:
  45
  Поени од трофеи:
  20
 2. 8 ноември 2019

  fis1976

  On your way to fame, Машко, 43, од Скопје
  Мислења:
  456
  Допаѓања:
  869
  Поени од трофеи:
  155
 3. 8 ноември 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  9,481
  Допаѓања:
  9,184
  Поени од трофеи:
  2,317
 4. 8 ноември 2019

  Metuzalem

  Epic, Машко, од 1000 Скопје
  Мислења:
  6,299
  Допаѓања:
  11,404
  Поени од трофеи:
  2,217
 5. 8 ноември 2019

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,406
  Допаѓања:
  10,246
  Поени од трофеи:
  2,342
 6. 8 ноември 2019

  ТАТА_МАТА

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,457
  Допаѓања:
  1,633
  Поени од трофеи:
  492
 7. 8 ноември 2019

  zdrnik

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  58
  Допаѓања:
  70
  Поени од трофеи:
  40
 8. 8 ноември 2019

  Tomica Jovevski

  Gaining Experience, Машко, 36
  Мислења:
  174
  Допаѓања:
  291
  Поени од трофеи:
  130