1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2460

Тема:
Позитивни искуства со продажба на хардвер/предмети ( од членови на It.com.mk)
 1. 13 ноември 2019

  shifty

  Модератор
  Мислења:
  1,011
  Допаѓања:
  1,321
  Поени од трофеи:
  642
 2. 11 ноември 2019

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  371
  Допаѓања:
  289
  Поени од трофеи:
  155
 3. 7 ноември 2019

  Ace Lud

  Practice makes perfect, Машко, од Skopje
  Мислења:
  1,114
  Допаѓања:
  1,934
  Поени од трофеи:
  375
 4. 7 ноември 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,262
  Допаѓања:
  13,200
  Поени од трофеи:
  2,317
 5. 7 ноември 2019

  dzunko

  Gaining Experience, Машко, 46, од Битола
  Мислења:
  317
  Допаѓања:
  263
  Поени од трофеи:
  325