1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #175

Тема:
Туторијал Водич при купување на Android TV Box
 1. 7 ноември 2019

  DareDevil

  Gaining Experience
  Мислења:
  240
  Допаѓања:
  224
  Поени од трофеи:
  180
 2. 7 ноември 2019

  DrMTR

  Guru, 32
  Мислења:
  6,282
  Допаѓања:
  6,393
  Поени од трофеи:
  2,202
 3. 7 ноември 2019

  it_boy

  Gaining Experience, Машко, од Bitola
  Мислења:
  206
  Допаѓања:
  208
  Поени од трофеи:
  120
 4. 7 ноември 2019

  smole

  Unstoppable
  Мислења:
  3,014
  Допаѓања:
  3,416
  Поени од трофеи:
  1,812
 5. 7 ноември 2019

  moongose

  Unstoppable , 49
  Мислења:
  1,947
  Допаѓања:
  2,185
  Поени од трофеи:
  1,492