1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2117

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 10 ноември 2019

  l1d0v1c

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  624
  Допаѓања:
  1,278
  Поени од трофеи:
  265
 2. 9 ноември 2019

  Krk198

  Gaining Experience, Машко, 25
  Мислења:
  160
  Допаѓања:
  170
  Поени од трофеи:
  100
 3. 8 ноември 2019

  Happy

  Gaining Experience, 29, од Во природа
  Мислења:
  1,040
  Допаѓања:
  416
  Поени од трофеи:
  355
 4. 5 ноември 2019

  mkiptv

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  506
  Допаѓања:
  326
  Поени од трофеи:
  265
 5. 4 ноември 2019

  Gumirano

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  40
  Поени од трофеи:
  30
 6. 4 ноември 2019

  shifty

  Модератор
  Мислења:
  1,012
  Допаѓања:
  1,325
  Поени од трофеи:
  642
 7. 4 ноември 2019

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  4,074
  Допаѓања:
  3,721
  Поени од трофеи:
  1,817
 8. 3 ноември 2019

  Маша

  Gaining Experience, Женско
  Мислења:
  222
  Допаѓања:
  474
  Поени од трофеи:
  305
 9. 3 ноември 2019

  G4M3R

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  495
  Допаѓања:
  437
  Поени од трофеи:
  205
 10. 3 ноември 2019

  SpiritBond

  On your way to fame, Машко, од Aerodrom
  Мислења:
  265
  Допаѓања:
  581
  Поени од трофеи:
  155
 11. 3 ноември 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,612
  Допаѓања:
  4,550
  Поени од трофеи:
  1,677
 12. 3 ноември 2019

  fuzzjaw

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,158
  Допаѓања:
  1,781
  Поени од трофеи:
  355