1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #19

Тема:
Darkweb & Silkroad
 1. 31 Декември 2019

  itstheigyg

  Gaining Experience, Машко, 117
  Мислења:
  385
  Допаѓања:
  331
  Поени од трофеи:
  155
 2. 2 ноември 2019

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,466
  Допаѓања:
  6,721
  Поени од трофеи:
  1,802
 3. 2 ноември 2019

  Ragnar

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Macedonia
  Мислења:
  951
  Допаѓања:
  1,048
  Поени од трофеи:
  205
 4. 2 ноември 2019

  masterwu

  Gaining Experience, Машко, од Струга
  Мислења:
  560
  Допаѓања:
  391
  Поени од трофеи:
  205