1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #15

Тема:
Darkweb & Silkroad
 1. 2 ноември 2019

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  400
  Допаѓања:
  408
  Поени од трофеи:
  155
 2. 2 ноември 2019

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,461
  Допаѓања:
  6,689
  Поени од трофеи:
  1,802
 3. 2 ноември 2019

  despotovikj

  On your way to fame, Машко, 25
  Мислења:
  1,051
  Допаѓања:
  508
  Поени од трофеи:
  355
 4. 2 ноември 2019

  netgod

  Intern, Машко, 33
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  15
  Поени од трофеи:
  10