1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #4

Тема:
Пристап до XAMPP од надворешна адреса
 1. 3 ноември 2019

  DrMTR

  Guru, 32
  Мислења:
  6,287
  Допаѓања:
  6,400
  Поени од трофеи:
  2,202
 2. 3 ноември 2019

  Глупав

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  368
  Допаѓања:
  172
  Поени од трофеи:
  275
 3. 3 ноември 2019

  artweb

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,184
  Допаѓања:
  521
  Поени од трофеи:
  365
 4. 2 ноември 2019

  bxxxn

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,041
  Допаѓања:
  1,159
  Поени од трофеи:
  355