1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2111

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 3 ноември 2019

  it_boy

  Gaining Experience, Машко, од Bitola
  Мислења:
  310
  Допаѓања:
  274
  Поени од трофеи:
  145
 2. 3 ноември 2019

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,288
  Допаѓања:
  701
  Поени од трофеи:
  355
 3. 2 ноември 2019

  Gumirano

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  40
  Поени од трофеи:
  30
 4. 2 ноември 2019

  uwemi

  Unbeatable , Машко, од Skopje
  Мислења:
  4,761
  Допаѓања:
  4,314
  Поени од трофеи:
  1,752
 5. 2 ноември 2019

  Potop

  Gaining Experience, Машко, 36
  Мислења:
  207
  Допаѓања:
  226
  Поени од трофеи:
  180
 6. 2 ноември 2019

  TheMarshal

  Gaining Experience, Машко, 29
  Мислења:
  338
  Допаѓања:
  448
  Поени од трофеи:
  165