1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #6

Тема:
Darkweb & Silkroad
 1. 10 Декември 2019

  TATA_MATA

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,600
  Допаѓања:
  1,830
  Поени од трофеи:
  492
 2. 2 ноември 2019

  Boldozer

  On your way to fame
  Мислења:
  1,130
  Допаѓања:
  588
  Поени од трофеи:
  365
 3. 2 ноември 2019

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  390
  Допаѓања:
  407
  Поени од трофеи:
  155
 4. 2 ноември 2019

  mkextremer

  On your way to fame, Машко, од Ohrid
  Мислења:
  1,073
  Допаѓања:
  958
  Поени од трофеи:
  355
 5. 2 ноември 2019

  netgod

  Intern, Машко, 33
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  15
  Поени од трофеи:
  10