1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #4771

Тема:
SSD - бенчмарци, сетап, искуства, предлози и прашања (генерална дискусија)
 1. 29 ноември 2019

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,304
  Допаѓања:
  711
  Поени од трофеи:
  355
 2. 3 ноември 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  172
  Допаѓања:
  96
  Поени од трофеи:
  60
 3. 3 ноември 2019

  Banjifiko

  Unbeatable , 47, од Skopje
  Мислења:
  3,014
  Допаѓања:
  4,280
  Поени од трофеи:
  1,812
 4. 2 ноември 2019

  zirkach

  Gaining Experience, Машко, од Struga
  Мислења:
  185
  Допаѓања:
  145
  Поени од трофеи:
  140
 5. 2 ноември 2019

  Rukfash

  Gaining Experience, Машко, од Неврленд
  Мислења:
  529
  Допаѓања:
  312
  Поени од трофеи:
  205
 6. 2 ноември 2019

  Arkturus

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  228
  Поени од трофеи:
  205