1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5221

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 14 Јануари 2020

  palacinka55

  Intern, Машко, 31
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 2. 25 Декември 2019

  igor_igor

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,083
  Допаѓања:
  3,211
  Поени од трофеи:
  1,717
 3. 27 ноември 2019

  Sukhoi

  Practice makes perfect, Машко, од Куманово
  Мислења:
  1,729
  Допаѓања:
  1,194
  Поени од трофеи:
  492
 4. 3 ноември 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  194
  Допаѓања:
  113
  Поени од трофеи:
  90
 5. 3 ноември 2019

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  587
  Допаѓања:
  2,574
  Поени од трофеи:
  1,205
 6. 2 ноември 2019

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  57
  Допаѓања:
  18
  Поени од трофеи:
  40
 7. 2 ноември 2019

  goce03

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Skopje
  Мислења:
  962
  Допаѓања:
  1,678
  Поени од трофеи:
  265
 8. 2 ноември 2019

  DaVoRkNe

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,871
  Допаѓања:
  4,060
  Поени од трофеи:
  1,702
 9. 2 ноември 2019

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,724
  Допаѓања:
  2,355
  Поени од трофеи:
  1,702
 10. 2 ноември 2019

  Deksa

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  501
  Допаѓања:
  363
  Поени од трофеи:
  255