1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2106

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 10 ноември 2019

  Иванчо

  Gaining Experience, Машко, од Resen, Resen, Macedonia
  Мислења:
  313
  Допаѓања:
  399
  Поени од трофеи:
  205
 2. 3 ноември 2019

  damil

  On your way to fame, Машко, 40
  Мислења:
  705
  Допаѓања:
  697
  Поени од трофеи:
  265
 3. 3 ноември 2019

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,288
  Допаѓања:
  701
  Поени од трофеи:
  355
 4. 2 ноември 2019

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  13
  Поени од трофеи:
  40
 5. 2 ноември 2019

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  4,074
  Допаѓања:
  3,721
  Поени од трофеи:
  1,817
 6. 2 ноември 2019

  Gumirano

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  40
  Поени од трофеи:
  30
 7. 2 ноември 2019

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  26,027
  Допаѓања:
  26,737
  Поени од трофеи:
  2,342
 8. 2 ноември 2019

  caki

  Gaining Experience
  Мислења:
  463
  Допаѓања:
  145
  Поени од трофеи:
  175
 9. 2 ноември 2019

  Викса

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  517
  Допаѓања:
  647
  Поени од трофеи:
  392
 10. 2 ноември 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,809
  Допаѓања:
  3,974
  Поени од трофеи:
  1,702
 11. 2 ноември 2019

  spiritBreaker

  Unstoppable , Машко, од Зменоо
  Мислења:
  2,763
  Допаѓања:
  3,213
  Поени од трофеи:
  1,657
 12. 1 ноември 2019

  TheMarshal

  Gaining Experience, Машко, 29
  Мислења:
  338
  Допаѓања:
  448
  Поени од трофеи:
  165