1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2454

Тема:
Позитивни искуства со продажба на хардвер/предмети ( од членови на It.com.mk)
 1. 23 ноември 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,217
  Допаѓања:
  13,083
  Поени од трофеи:
  2,317
 2. 1 ноември 2019

  MartinGR1MR

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  133
  Допаѓања:
  53
  Поени од трофеи:
  100
 3. 1 ноември 2019

  bicikle

  On your way to fame
  Мислења:
  1,761
  Допаѓања:
  842
  Поени од трофеи:
  442
 4. 1 ноември 2019

  dreamson

  Gaining Experience
  Мислења:
  236
  Допаѓања:
  384
  Поени од трофеи:
  427
 5. 1 ноември 2019

  coNNectMKD

  Gaining Experience, Машко, 26, од Skopje
  Мислења:
  298
  Допаѓања:
  231
  Поени од трофеи:
  155