1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2100

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 29 Јануари 2020

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  407
  Допаѓања:
  312
  Поени од трофеи:
  155
 2. 8 ноември 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,608
  Допаѓања:
  13,868
  Поени од трофеи:
  2,317
 3. 3 ноември 2019

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,305
  Допаѓања:
  711
  Поени од трофеи:
  355
 4. 30 oктомври 2019

  brasica

  On your way to fame
  Мислења:
  616
  Допаѓања:
  939
  Поени од трофеи:
  407
 5. 30 oктомври 2019

  Borsa

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  950
  Допаѓања:
  684
  Поени од трофеи:
  265
 6. 30 oктомври 2019

  Трајче Дрварчето

  Practice makes perfect, Машко, од Area 51
  Мислења:
  836
  Допаѓања:
  1,784
  Поени од трофеи:
  255
 7. 30 oктомври 2019

  it_boy

  Gaining Experience, Машко, од Bitola
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  309
  Поени од трофеи:
  145
 8. 30 oктомври 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,819
  Допаѓања:
  3,982
  Поени од трофеи:
  1,702