1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #459

Тема:
Која Denuvo игра чекате да биде кракната?
 1. 13 Декември 2019

  Gappo

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  74
  Допаѓања:
  90
  Поени од трофеи:
  40
 2. 10 ноември 2019

  Happy

  Gaining Experience, 29, од Во природа
  Мислења:
  1,002
  Допаѓања:
  397
  Поени од трофеи:
  355
 3. 30 oктомври 2019

  TATA_MATA

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,541
  Допаѓања:
  1,754
  Поени од трофеи:
  492
 4. 30 oктомври 2019

  -={K-O-R-U-N}=-

  Practice makes perfect, Машко, 32, од Скопје
  Мислења:
  1,582
  Допаѓања:
  1,692
  Поени од трофеи:
  502
 5. 30 oктомври 2019

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  13
  Поени од трофеи:
  40