1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Продадено Konfiguracija Ryzen
 1. 30 oктомври 2019

  farkizz

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  65
  Поени од трофеи:
  50
 2. 29 oктомври 2019

  DraganIron

  Intern, Машко, 27
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 3. 29 oктомври 2019

  Costigan_Jr

  Unstoppable
  Мислења:
  2,839
  Допаѓања:
  3,951
  Поени од трофеи:
  1,717
 4. 29 oктомври 2019

  Mario Markovski

  Intern, Машко, 19
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  13
  Поени од трофеи:
  20