1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Се продаваат: CPU, GPU, PSU,...
 1. 20 ноември 2019

  SpiritBond

  On your way to fame, Машко, од Aerodrom
  Мислења:
  296
  Допаѓања:
  641
  Поени од трофеи:
  155
 2. 19 ноември 2019

  TATA_MATA

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  1,728
  Допаѓања:
  2,052
  Поени од трофеи:
  1,492
 3. 27 oктомври 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  194
  Допаѓања:
  114
  Поени од трофеи:
  90
 4. 27 oктомври 2019

  Grimriper

  Gaining Experience, Машко, од Stip
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  191
  Поени од трофеи:
  130
 5. 27 oктомври 2019

  toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,481
  Допаѓања:
  4,817
  Поени од трофеи:
  1,702