1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2097

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 10 ноември 2019

  MartinK_2

  Intern, Машко, 34, од Скопје
  Мислења:
  44
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  80
 2. 2 ноември 2019

  uwemi

  Unbeatable , Машко, од Skopje
  Мислења:
  4,773
  Допаѓања:
  4,328
  Поени од трофеи:
  1,752
 3. 30 oктомври 2019

  Трајче Дрварчето

  Practice makes perfect, Машко, од Area 51
  Мислења:
  829
  Допаѓања:
  1,763
  Поени од трофеи:
  255
 4. 30 oктомври 2019

  Иванчо

  Gaining Experience, Машко, од Resen, Resen, Macedonia
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  357
  Поени од трофеи:
  205
 5. 30 oктомври 2019

  goranzoran

  Unstoppable , Машко, од скопје
  Мислења:
  2,849
  Допаѓања:
  2,435
  Поени од трофеи:
  1,717
 6. 29 oктомври 2019

  TheMarshal

  Gaining Experience, Машко, 29
  Мислења:
  198
  Допаѓања:
  257
  Поени од трофеи:
  140
 7. 28 oктомври 2019

  bandrej

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  142
  Допаѓања:
  156
  Поени од трофеи:
  90
 8. 27 oктомври 2019

  Gumirano

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  30
 9. 27 oктомври 2019

  boro1

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,632
  Допаѓања:
  1,288
  Поени од трофеи:
  612
 10. 26 oктомври 2019

  fuzzjaw

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,048
  Допаѓања:
  1,618
  Поени од трофеи:
  355
 11. 26 oктомври 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  9,525
  Допаѓања:
  9,208
  Поени од трофеи:
  2,317
 12. 26 oктомври 2019

  Potop

  Gaining Experience, Машко, 36
  Мислења:
  202
  Допаѓања:
  221
  Поени од трофеи:
  180
 13. 26 oктомври 2019

  Borsa

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  920
  Допаѓања:
  638
  Поени од трофеи:
  265
 14. 26 oктомври 2019

  Викса

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  506
  Допаѓања:
  637
  Поени од трофеи:
  392
 15. 26 oктомври 2019

  Oktar

  Guru, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,356
  Допаѓања:
  9,842
  Поени од трофеи:
  1,707