1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2094

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 10 ноември 2019

  MartinK_2

  Intern, Машко, 35, од Скопје
  Мислења:
  45
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  80
 2. 3 ноември 2019

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,304
  Допаѓања:
  711
  Поени од трофеи:
  355
 3. 30 oктомври 2019

  Трајче Дрварчето

  Practice makes perfect, Машко, од Area 51
  Мислења:
  836
  Допаѓања:
  1,783
  Поени од трофеи:
  255
 4. 30 oктомври 2019

  goranzoran

  Unstoppable , Машко, од скопје
  Мислења:
  3,025
  Допаѓања:
  2,559
  Поени од трофеи:
  1,717
 5. 27 oктомври 2019

  Скоти

  On your way to fame, Машко, 28
  Мислења:
  293
  Допаѓања:
  636
  Поени од трофеи:
  205
 6. 26 oктомври 2019

  TheMarshal

  On your way to fame, Машко, 29
  Мислења:
  423
  Допаѓања:
  599
  Поени од трофеи:
  165