1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2084

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 25 oктомври 2019

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  618
  Поени од трофеи:
  355
 2. 25 oктомври 2019

  TheMarshal

  Gaining Experience, Машко, 29
  Мислења:
  184
  Допаѓања:
  218
  Поени од трофеи:
  140
 3. 25 oктомври 2019

  Gumirano

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  30
 4. 24 oктомври 2019

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,924
  Допаѓања:
  2,284
  Поени од трофеи:
  1,602