1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #4768

Тема:
Apple паметни телефони - генерална дискусија
 1. 24 oктомври 2019

  fuzzjaw

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,225
  Допаѓања:
  1,876
  Поени од трофеи:
  355
 2. 24 oктомври 2019

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  4,122
  Допаѓања:
  3,784
  Поени од трофеи:
  1,817
 3. 24 oктомври 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,819
  Допаѓања:
  3,982
  Поени од трофеи:
  1,702
 4. 24 oктомври 2019

  Скоти

  On your way to fame, Машко, 28
  Мислења:
  296
  Допаѓања:
  640
  Поени од трофеи:
  205
 5. 24 oктомври 2019

  M.Pix

  Модератор, Машко, од Скопје
  Мислења:
  740
  Допаѓања:
  2,449
  Поени од трофеи:
  1,280
 6. 24 oктомври 2019

  Маша

  On your way to fame, Женско
  Мислења:
  240
  Допаѓања:
  526
  Поени од трофеи:
  305
 7. 24 oктомври 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,627
  Допаѓања:
  4,567
  Поени од трофеи:
  1,677