1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2081

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 15 ноември 2019

  skopje_mkd

  Gaining Experience
  Мислења:
  339
  Допаѓања:
  187
  Поени од трофеи:
  115
 2. 10 ноември 2019

  MartinK_2

  Intern, Машко, 34, од Скопје
  Мислења:
  44
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  80
 3. 2 ноември 2019

  Software

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  501
  Допаѓања:
  245
  Поени од трофеи:
  365
 4. 30 oктомври 2019

  mkiptv

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  459
  Допаѓања:
  294
  Поени од трофеи:
  215
 5. 25 oктомври 2019

  TheMarshal

  Gaining Experience, Машко, 29
  Мислења:
  198
  Допаѓања:
  257
  Поени од трофеи:
  140
 6. 24 oктомври 2019

  goranzoran

  Unstoppable , Машко, од скопје
  Мислења:
  2,849
  Допаѓања:
  2,435
  Поени од трофеи:
  1,717
 7. 24 oктомври 2019

  Трајче Дрварчето

  Practice makes perfect, Машко, од Area 51
  Мислења:
  829
  Допаѓања:
  1,763
  Поени од трофеи:
  255
 8. 24 oктомври 2019

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,034
  Допаѓања:
  2,305
  Поени од трофеи:
  1,345
 9. 23 oктомври 2019

  Borsa

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  920
  Допаѓања:
  638
  Поени од трофеи:
  265
 10. 23 oктомври 2019

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  49
  Допаѓања:
  14
  Поени од трофеи:
  40
 11. 23 oктомври 2019

  fikus

  Intern, Машко
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 12. 23 oктомври 2019

  Oktar

  Guru, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,356
  Допаѓања:
  9,842
  Поени од трофеи:
  1,707
 13. 23 oктомври 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  9,529
  Допаѓања:
  9,211
  Поени од трофеи:
  2,317
 14. 23 oктомври 2019

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,924
  Допаѓања:
  2,286
  Поени од трофеи:
  1,602
 15. 23 oктомври 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,680
  Допаѓања:
  3,820
  Поени од трофеи:
  1,702
 16. 23 oктомври 2019

  esquimaux

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  564
  Допаѓања:
  937
  Поени од трофеи:
  205
 17. 23 oктомври 2019

  Avid

  Unbeatable , од Скопје
  Мислења:
  3,925
  Допаѓања:
  5,832
  Поени од трофеи:
  1,802
 18. 23 oктомври 2019

  Gumirano

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  30
 19. 23 oктомври 2019

  it_boy

  Gaining Experience, Машко, од Bitola
  Мислења:
  224
  Допаѓања:
  218
  Поени од трофеи:
  120