1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5

Тема:
Купувам графичка rx570/580/1060
 1. 1 ноември 2019

  ТАТА_МАТА

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,480
  Допаѓања:
  1,674
  Поени од трофеи:
  492
 2. 23 oктомври 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  132
  Допаѓања:
  53
  Поени од трофеи:
  60
 3. 23 oктомври 2019

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  49
  Допаѓања:
  14
  Поени од трофеи:
  40
 4. 23 oктомври 2019

  cgfreak

  Gaining Experience, од Дома
  Мислења:
  259
  Допаѓања:
  237
  Поени од трофеи:
  205
 5. 23 oктомври 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,072
  Допаѓања:
  12,631
  Поени од трофеи:
  2,317