1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2079

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 10 ноември 2019

  MartinK_2

  Intern, Машко, 34, од Скопје
  Мислења:
  44
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  80
 2. 30 oктомври 2019

  Иванчо

  Gaining Experience, Машко, од Resen, Resen, Macedonia
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  355
  Поени од трофеи:
  205
 3. 24 oктомври 2019

  goranzoran

  Unstoppable , Машко, од скопје
  Мислења:
  2,848
  Допаѓања:
  2,434
  Поени од трофеи:
  1,717
 4. 24 oктомври 2019

  Скоти

  Gaining Experience, Машко, 27
  Мислења:
  233
  Допаѓања:
  405
  Поени од трофеи:
  180
 5. 23 oктомври 2019

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,924
  Допаѓања:
  2,285
  Поени од трофеи:
  1,602
 6. 23 oктомври 2019

  Borsa

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  919
  Допаѓања:
  638
  Поени од трофеи:
  265
 7. 23 oктомври 2019

  Gumirano

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  30
 8. 23 oктомври 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  132
  Допаѓања:
  53
  Поени од трофеи:
  60
 9. 23 oктомври 2019

  Oktar

  Guru, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,354
  Допаѓања:
  9,840
  Поени од трофеи:
  1,707
 10. 23 oктомври 2019

  TheMarshal

  Gaining Experience, Машко, 29
  Мислења:
  198
  Допаѓања:
  257
  Поени од трофеи:
  140