1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #7

Тема:
BLON BL-03 слушалки — Тхе хајп ис нот реал
 1. 23 oктомври 2019

  Daniel86

  Guru, Машко, 33, од Скопје, Карпош 1
  Мислења:
  2,678
  Допаѓања:
  6,918
  Поени од трофеи:
  1,717
 2. 23 oктомври 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  9,492
  Допаѓања:
  9,195
  Поени од трофеи:
  2,317
 3. 23 oктомври 2019

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  558
  Допаѓања:
  2,415
  Поени од трофеи:
  1,205
 4. 23 oктомври 2019

  moongose

  Unstoppable , 49
  Мислења:
  1,947
  Допаѓања:
  2,185
  Поени од трофеи:
  1,492