1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2078

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 29 oктомври 2019

  mviktors

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  954
  Допаѓања:
  1,315
  Поени од трофеи:
  365
 2. 24 oктомври 2019

  tupacan

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,508
  Допаѓања:
  1,965
  Поени од трофеи:
  612
 3. 24 oктомври 2019

  goranzoran

  Unstoppable , Машко, од скопје
  Мислења:
  3,179
  Допаѓања:
  2,703
  Поени од трофеи:
  1,717
 4. 24 oктомври 2019

  Скоти

  On your way to fame, Машко, 28
  Мислења:
  335
  Допаѓања:
  701
  Поени од трофеи:
  205
 5. 23 oктомври 2019

  fikus

  Intern, Машко
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 6. 23 oктомври 2019

  Borsa

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  962
  Допаѓања:
  698
  Поени од трофеи:
  265
 7. 23 oктомври 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  194
  Допаѓања:
  113
  Поени од трофеи:
  90
 8. 23 oктомври 2019

  damil

  On your way to fame, Машко, 40
  Мислења:
  764
  Допаѓања:
  811
  Поени од трофеи:
  265
 9. 23 oктомври 2019

  Маша

  On your way to fame, Женско
  Мислења:
  263
  Допаѓања:
  564
  Поени од трофеи:
  330
 10. 23 oктомври 2019

  it_boy

  Gaining Experience, Машко, од Bitola
  Мислења:
  464
  Допаѓања:
  384
  Поени од трофеи:
  145
 11. 23 oктомври 2019

  esquimaux

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  591
  Допаѓања:
  990
  Поени од трофеи:
  205
 12. 23 oктомври 2019

  spiritBreaker

  Unstoppable , Машко, од Зменоо
  Мислења:
  2,859
  Допаѓања:
  3,286
  Поени од трофеи:
  1,657
 13. 23 oктомври 2019

  ekonomist

  Gaining Experience
  Мислења:
  999
  Допаѓања:
  410
  Поени од трофеи:
  365
 14. 23 oктомври 2019

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,128
  Допаѓања:
  2,562
  Поени од трофеи:
  1,345
 15. 23 oктомври 2019

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  4,169
  Допаѓања:
  3,888
  Поени од трофеи:
  1,817
 16. 23 oктомври 2019

  DaVoRkNe

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,871
  Допаѓања:
  4,060
  Поени од трофеи:
  1,702
 17. 23 oктомври 2019

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,655
  Допаѓања:
  10,901
  Поени од трофеи:
  1,707
 18. 23 oктомври 2019

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,961
  Допаѓања:
  2,342
  Поени од трофеи:
  1,602
 19. 22 oктомври 2019

  TheMarshal

  On your way to fame, Машко, 30
  Мислења:
  623
  Допаѓања:
  958
  Поени од трофеи:
  215
 20. 22 oктомври 2019

  Трајче Дрварчето

  Practice makes perfect, Машко, од Area 51
  Мислења:
  838
  Допаѓања:
  1,778
  Поени од трофеи:
  255
 21. 22 oктомври 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,645
  Допаѓања:
  4,524
  Поени од трофеи:
  1,677