1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #4756

Тема:
Apple паметни телефони - генерална дискусија
 1. 23 oктомври 2019

  biroto

  Intern, Машко, 25
  Мислења:
  25
  Допаѓања:
  23
  Поени од трофеи:
  30
 2. 22 oктомври 2019

  ARMac

  Орган, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  6,133
  Допаѓања:
  7,036
  Поени од трофеи:
  2,207
 3. 22 oктомври 2019

  toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,253
  Допаѓања:
  4,443
  Поени од трофеи:
  1,702
 4. 22 oктомври 2019

  Goran.

  Gaining Experience, Машко, 37
  Мислења:
  168
  Допаѓања:
  116
  Поени од трофеи:
  90
 5. 22 oктомври 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,769
  Допаѓања:
  3,930
  Поени од трофеи:
  1,702