1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2077

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 22 oктомври 2019

  Трајче Дрварчето

  Practice makes perfect, Машко, од Area 51
  Мислења:
  836
  Допаѓања:
  1,783
  Поени од трофеи:
  255
 2. 22 oктомври 2019

  Borsa

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  950
  Допаѓања:
  683
  Поени од трофеи:
  265
 3. 22 oктомври 2019

  it_boy

  Gaining Experience, Машко, од Bitola
  Мислења:
  381
  Допаѓања:
  307
  Поени од трофеи:
  145
 4. 22 oктомври 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,127
  Допаѓања:
  9,738
  Поени од трофеи:
  2,317
 5. 22 oктомври 2019

  TheMarshal

  On your way to fame, Машко, 29
  Мислења:
  420
  Допаѓања:
  597
  Поени од трофеи:
  165