1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #13

Тема:
Го скршив С7, дали има чаре?
 1. 24 oктомври 2019

  Скоти

  On your way to fame, Машко, 28
  Мислења:
  269
  Допаѓања:
  543
  Поени од трофеи:
  205
 2. 22 oктомври 2019

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  26,024
  Допаѓања:
  26,732
  Поени од трофеи:
  2,342
 3. 22 oктомври 2019

  zdravkovskii

  Gaining Experience, од Bitola
  Мислења:
  282
  Допаѓања:
  226
  Поени од трофеи:
  205
 4. 22 oктомври 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,809
  Допаѓања:
  3,974
  Поени од трофеи:
  1,702
 5. 22 oктомври 2019

  Arabian

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  554
  Допаѓања:
  323
  Поени од трофеи:
  265
 6. 22 oктомври 2019

  it_boy

  Gaining Experience, Машко, од Bitola
  Мислења:
  309
  Допаѓања:
  274
  Поени од трофеи:
  145
 7. 22 oктомври 2019

  bLaCk AnArChY

  Gaining Experience, Машко, 32
  Мислења:
  96
  Допаѓања:
  186
  Поени од трофеи:
  90