1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3

Тема:
Предлог High end конфигурација
 1. 30 oктомври 2019

  MadBuldog

  Intern, Машко, од Скопје
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  14
  Поени од трофеи:
  170
 2. 22 oктомври 2019

  Draynor

  Gaining Experience, Машко, 20
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  57
  Поени од трофеи:
  50
 3. 21 oктомври 2019

  cgfreak

  Gaining Experience, од Дома
  Мислења:
  259
  Допаѓања:
  237
  Поени од трофеи:
  205
 4. 21 oктомври 2019

  Cika

  V.I.P
  Мислења:
  2,393
  Допаѓања:
  956
  Поени од трофеи:
  837
 5. 21 oктомври 2019

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  378
  Допаѓања:
  397
  Поени од трофеи:
  155
 6. 21 oктомври 2019

  Abovelife

  Intern, Машко, 25
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  19
  Поени од трофеи:
  20
 7. 21 oктомври 2019

  mdeni

  Unstoppable
  Мислења:
  3,360
  Допаѓања:
  3,067
  Поени од трофеи:
  1,692
 8. 21 oктомври 2019

  Tehnologiva

  Practice makes perfect, Машко, 22
  Мислења:
  1,361
  Допаѓања:
  1,116
  Поени од трофеи:
  492
 9. 21 oктомври 2019

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  49
  Допаѓања:
  14
  Поени од трофеи:
  40
 10. 21 oктомври 2019

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,551
  Допаѓања:
  3,467
  Поени од трофеи:
  1,817
 11. 21 oктомври 2019

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 23
  Мислења:
  2,708
  Допаѓања:
  2,298
  Поени од трофеи:
  1,702
 12. 21 oктомври 2019

  StefAngel

  On your way to fame, Машко, 31
  Мислења:
  1,384
  Допаѓања:
  865
  Поени од трофеи:
  442
 13. 21 oктомври 2019

  Nikola Sone

  Practice makes perfect, Машко, 33, од Skopje
  Мислења:
  1,236
  Допаѓања:
  1,350
  Поени од трофеи:
  492
 14. 21 oктомври 2019

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  350
  Допаѓања:
  278
  Поени од трофеи:
  155
 15. 21 oктомври 2019

  omegaRED

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,288
  Допаѓања:
  2,599
  Поени од трофеи:
  1,707
 16. 21 oктомври 2019

  bLaCk AnArChY

  Gaining Experience, Машко, 32
  Мислења:
  92
  Допаѓања:
  182
  Поени од трофеи:
  90