1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Предлог High end конфигурација
 1. 21 oктомври 2019

  steelseries

  Gaining Experience, Машко, од Skopje
  Мислења:
  767
  Допаѓања:
  484
  Поени од трофеи:
  215
 2. 21 oктомври 2019

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  379
  Допаѓања:
  399
  Поени од трофеи:
  155
 3. 21 oктомври 2019

  dejan_str

  Unbeatable , Машко, 36, од OHRID кај ензероно
  Мислења:
  7,975
  Допаѓања:
  4,683
  Поени од трофеи:
  2,202
 4. 21 oктомври 2019

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 23
  Мислења:
  2,708
  Допаѓања:
  2,298
  Поени од трофеи:
  1,702
 5. 21 oктомври 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,124
  Допаѓања:
  12,629
  Поени од трофеи:
  2,317
 6. 21 oктомври 2019

  Aowek

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  427
  Допаѓања:
  181
  Поени од трофеи:
  175
 7. 21 oктомври 2019

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,157
  Допаѓања:
  8,483
  Поени од трофеи:
  2,207
 8. 21 oктомври 2019

  Tajson

  On your way to fame, Машко, 44
  Мислења:
  590
  Допаѓања:
  762
  Поени од трофеи:
  195
 9. 21 oктомври 2019

  Nikola Sone

  Practice makes perfect, Машко, 33, од Skopje
  Мислења:
  1,236
  Допаѓања:
  1,350
  Поени од трофеи:
  492
 10. 21 oктомври 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,679
  Допаѓања:
  3,818
  Поени од трофеи:
  1,702