1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3

Тема:
Го скршив С7, дали има чаре?
 1. 20 oктомври 2019

  maci

  On your way to fame
  Мислења:
  2,873
  Допаѓања:
  633
  Поени од трофеи:
  802
 2. 20 oктомври 2019

  zdravkovskii

  Gaining Experience, од Bitola
  Мислења:
  270
  Допаѓања:
  214
  Поени од трофеи:
  205
 3. 20 oктомври 2019

  bicikle

  On your way to fame
  Мислења:
  1,766
  Допаѓања:
  844
  Поени од трофеи:
  442
 4. 20 oктомври 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,234
  Допаѓања:
  13,155
  Поени од трофеи:
  2,317