1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #26

Тема:
Рецензија AMD конфигурација (photo story)
 1. 20 oктомври 2019

  CBB_6

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  132
  Допаѓања:
  487
  Поени од трофеи:
  130
 2. 20 oктомври 2019

  Krkac

  Gaining Experience
  Мислења:
  110
  Допаѓања:
  79
  Поени од трофеи:
  220
 3. 20 oктомври 2019

  cgfreak

  Gaining Experience, од Дома
  Мислења:
  260
  Допаѓања:
  238
  Поени од трофеи:
  205
 4. 20 oктомври 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,412
  Допаѓања:
  13,507
  Поени од трофеи:
  2,317