1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #4753

Тема:
Apple паметни телефони - генерална дискусија
 1. 18 ноември 2019

  mkgunner

  Gaining Experience, Машко, од Кичево
  Мислења:
  190
  Допаѓања:
  94
  Поени од трофеи:
  210
 2. 22 oктомври 2019

  bxxxn

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,091
  Допаѓања:
  1,196
  Поени од трофеи:
  355
 3. 21 oктомври 2019

  Gumirano

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  40
  Поени од трофеи:
  30
 4. 20 oктомври 2019

  fuzzjaw

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,196
  Допаѓања:
  1,845
  Поени од трофеи:
  355
 5. 20 oктомври 2019

  Скоти

  On your way to fame, Машко, 28
  Мислења:
  292
  Допаѓања:
  636
  Поени од трофеи:
  205
 6. 20 oктомври 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,817
  Допаѓања:
  3,982
  Поени од трофеи:
  1,702